Про нас

Наша компанія є імпортером в Україну товарів торгових марок Armatura (Польща), Plastbrno (Чехія), Valtemo (Туреччина) і Aquaform (Польща). У листопаді 2013 року на платформі «Prom.ua», був створений інтернет магазин для продажу запасних частин до змішувачів і іншим виробам.


Надалі було розширено асортимент і сайт перетворився в повноцінний інтернет магазин. За 2018 рік було виконано більше 300 замовлень через корзину. Багато замовлень оформлялися по телефону. На питання покупців відповідають менеджери, які безпосередньо продають даний товар.

Наш рейтинг становить понад 90%. Ось кілька відгуків: отзывов:До березня 2020 року сайт на «Prom.ua» також буде доступний за адресою www.смеситель.kiev.ua, де Ви зможете, при бажанні, переглянути всі відгуки.

На жаль маркетплейс «Prom.ua», на сьогоднішній день не генерує замовлення і рекламні кампанії не виправдовують себе. З вересня 2019 нами був створений даний сайт. Що б уникнути помилок при наповненні ми не будемо просто копіювати старий сайт. Будемо наповнювати в ручну. Це звичайно вимагає більше часу, але ми сподіваємося, що таким чином інформація для покупців буде більш якісною.


Вдалих покупок.З повагою адміністрація.Зворотний дзвінок