Про нас

Трап для душа, змішувач і навіть шторки

Перші прообрази сучасного душа з'явилися ще в стародавній Греції і Месопотамії. Про це свідчать дійшли до наших днів зображення та інші матеріальні пам'ятки. Руїни ж душовою до цього водопроводом датуються другим століттям до нашої ери.

Змішувач - невід'ємна частина душа

Перші пристрої для змішування гарячої і холодної води також з'явилися ще до нашої ери в Стародавньому Римі. Сьогодні найякісніші змішувачі являють собою складні прилади. Кращим вибором стане термостатичний змішувач, який підтримує постійну температуру води при зміні напору в будь-який з систем. Під стать змішувачів і інші пропоновані в душ аксесуари (лійки, шланги, стійки).
Але компанія Смесітель.kiev.ua намагається, щоб в Інтернет-магазині змогли знайти для себе товар люди з різним достатком. У нас можна знайти і доступні, але при цьому дуже якісні аксесуари та комплектуючі.

Шторка для душа / ванни, системи біде та інша сантехніка

Причому ми прагнемо зробити так, щоб наші клієнти змогли знайти все необхідне в одному місці. Тому у нас є як звичайні змішувачі, так і приховані (підштукатурние), а також системи для кухонних мийок, біде і т. д.
У всьому світі визнано високу якість чеської сантехніки. Але в Смесітель.kiev.ua також можна придбати, наприклад, дуже якісний аналог Alca Plast і інших визнаних виробників. З дуже хорошим співвідношенням ціни та якості. Ми ретельно відбираємо продукцію і гарантуємо, що жодна із запропонованих пристроїв не стане причиною протікання і інших неприємностей, яких дуже бояться мешканці висотних будинків.

Квадратний і лінійний трап

Сьогодні найбільш поширені дві системи, призначені для прийняття водних процедур: душ і ванна. Прихильники є і в тієї, і в іншої. До недавнього часу в багатоповерхових житлових будинках вибір був обмежений ванною або душовою кабіною з піддоном. Сьогодні можна придбати трап для душу, цілком придатний для установки в стандартній квартирі. Завдяки цьому відкриваються недоступні раніше перспективи облаштування ванної кімнати навіть невеликих розмірів.

  • Перш за все, вам більше не доведеться митися в тісному душовій кабіні. Ви спокійно зможете приймати душ на підлозі кімнати. Вода буде швидко збиратися з підлоги і направлятися в каналізацію.
  • Вбудований в душ канал може бути закритий декоративними гратами або навіть плиткою. У другому випадку вода відводиться через спеціальні щілини з достатньою швидкістю. При цьому підлогу ванної кімнати виглядає як єдине ціле.
  • У ванній кімнаті, перетвореної в величезну «душову кабіну» знайдеться місце і для ванни, щоб всі члени сім'ї могли приймати водні процедури на свій смак.

Вибираючи квадратний або лінійний трап, необхідно подбати про надійність системи. Для цього не обов'язково купувати дороге обладнання. Ми пропонуємо, зокрема, пристрій - повний аналог MСH. Що стало майже легендарним якість чеського бренду тепер доступніше за ціною.

Душові системи

Вам більше не доведеться вибирати між гнучким і верхнім душем. Можна просто купити систему з двома лійками. Зручна система перемикання з одним регулятором, приємний зовнішній вигляд і чудова функціональність поєднуються з дуже «демократичною» ціною, що дозволяє стати власником сучасного душа практично кожному нашому співвітчизнику. Навіть вибравши термостатичний змішувач, ви не завдасте сімейному бюджету непоправної шкоди.
Як варіант можна вибрати подштукатурную (приховану) систему. Можливі інші рішення, познайомитися з якими можна на нашому сайті.

Зворотний дзвінок