Душова система з термостатом що це?

Душова система з термостатом що це?

    Душова система - це жорсткий гусак, який підключаться до змішувача з одного боку, а з іншого до нього приєднана стаціонарна лійка. До змішувача може підключаться безпосередньо або за допомогою шланга якщо Ваш змішувач на це не розрахований. Плюс ручна лійка з гнучким шлангом і утримувачем на жорсткому гусаку. При прямому підключенні кріпиться до стіни в одній точці, а без, в двох.Переваги:

Більш комфортне миття під душем. Верхні лійки бувають розміром круглі від 20 см до 50 см в діаметрі або квадратні від 20х20см до 50х50 см. На звичайні душові системи більше 30 см неможливо встановити. Оптимальний розмір 25см.

Шланги та лійки уніфіковані і легко змінюються.

  

Термостатичний змішувач - це прилад, який підтримує задану температуру води (не нагріває) автоматичним регулюванням співвідношення кількості, змішуємої холодної і гарячої води. Якщо на вході не буде гарячої води з крана буде текти холодна, якщо не буде холодної змішувач перекриє повністю гарячу. На таких змішувачах ліворуч ручка регулювання напору, а праворуч температури зі шкалою і стоп кнопкою. Похибка шкали присутня, як правило 1-2 градуси Цельсія, але може бути і більше. Стоп кнопка служить для механічного обмеження температури понад 38 градус Цельсія. Важливий момент-при установці такого змішувача вхід гарячої води повинен бути зліва. На зворотному боці приклеєна червона наліпка біля входу гарячої води.

Переваги:

1. При зміні вхідної температури води (наприклад, бойлер) або зміна тиску в системі (наприклад, слив води в унітазі) вода на виході не зміниться.

2. Безпека. При відключенні холодної води не обшпаритесь. Звичайно механізм має інертність.

3. Якщо запам'ятати розташування ручки регулювання температури, при якій вам комфортно приймати душ, то в наступний раз не потрібно налаштовувати температуру пробуючи рукою. Досить виставити ручку в потрібне положення.

4. Якщо попередньо заміряти за допомогою термометра температуру вихідної води при певному положенні регулятора, то в подальшому можна швидко отримати воду потрібної температури. Наприклад, при купанні дітей. Звичайно попередньо проконтролировав це термометром.

 

До недоліків можна віднести дорожчу вартість і ймовірність виходу з ладу термостатичною головки. За вартістю все, що дешевше 150 євро (за умови нового товару, що не уцінки), на момент написання статті-товар китайського походження. У душових систем середнього цінового рівня вартість головки складає 20-30 євро. Гарантія як правило 2 роки.

На підставі 13 річного досвіду продажів змішувачів можу стверджувати, що міф «про якість нашої води» не відповідає дійсності. Дешеві вироби виходять з ладу через не достатню якість.

Обережно 100% звикання :). У 100% випадках, якщо Ви спробуєте в експлуатації душову систему з термостатичним змішувачем, то станете прихильником цього виробу.

Зворотний дзвінок